Dzisiaj nasz klub pojechał na camp do Przemętu. Zawodnicy stoczyli dużo wyczerpujących walk oraz nauczyli się dużo nowych rozwiązań technicznych. To był dobry dzień!!!
UKS Dwunastka LesznoKlub Sportowy Pohl Judo PrzemętJudo „Szóstka” RawiczAkademia Sportu
Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie
