Instruktorzy

Pasja i zaangażowanie to cechy, które charakteryzują trenerów w naszej akademii. W sumie instruktorzy spędzili ponad 52 lata na macie, a wiedzę przekazują od ponad 30 lat. Tak długi staż przekłada się na zdroworozsądkowe podejście do rozwoju dziecka, w końcu mistrzowie Michał i Adrian wychowali na macie kilka generacji młodych adeptów judo. Obydwoje umiejętności w judo wzbogacili o wiedzę zdobytą na studiach.

MICHAŁ

MICHAŁ KUJAWA

Główny trener UKS Energetyk Poznań, magister wychowania fizycznego. Bez wątpienia judo to ogromna część jego życia, ponieważ niezmiennie od 35 lat można spotkać go na tatami. W roli trenera realizuje się od 25 lat i w tym czasie wychował medalistów Mistrzostw Polski, a także prowadził kadrę wielkopolski w judo.

Trener Michał jest posiadaczem czarnych pasów w 2 dyscyplinach – judo & bjj. To niemały wyczyn, który dotychczas udał się zaledwie kilkunastu Polakom. Startując w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu wielokrotnie, zdobywał medale na Mistrzostwach Polski czy turniejach rangi międzynarodowej.

Staż treningowy: 35 lat – w tym 25 lat jako trener

Pas: czarny pas 3 dan judo & czarny pas bjj

Ulubiony rzut: uchi mata

ADRIAN SZARY

Instruktor judo od ponad 5 lat, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W sumie na judockim tatami od 17 lat. Z klubem UKS Energetyk Poznań związany jest od bardzo dawna. Uczestnik wielu turniejów judo rangi krajowej.

Staż treningowy: 17 lat

Pas: brązowy pas 1 kyu

Ulubiony rzut: ippon seoi nage

ADRIAN

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ZERKNIJ DO FAQ