Judo – Od czego zacząć?

Nabory do grup judo prowadzone są przez cały rok. Decyzje o tym, w jakiej grupie trenować będzie dziecko, podejmuje trener sekcji.

Jeżeli masz wątpliwości, czy puścić swoje dziecko na zajęcia judo, wejdź na naszą stronę internetową. Następnie przejdź do zakładki Blog, gdzie dowiesz się, dlaczego treningi judo są dla dzieci bardzo dobre. Kolejno wybierz się do zakładki FAQ, która rozwieje wszystkie wątpliwości i pytania rodzące się w głowie.

Decyzja zapadła – moje dziecko idzie na judo!

Gratulujemy, świetna decyzja! Teraz za pomocą strony lub za pośrednictwem telefonu komórkowego dowiedz się, która z 3 lokalizacji będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Dziecko możesz zapisać 4 sposobami:

  • poprzez kontakt na stronie internetowej w zakładce Kontakt,
  • zadzwonić pod numer (+48) 502 711 541 – trener Michał,
  • napisać na adres e-mail (podaj ten, który założysz),
  • przyprowadzić dziecko na zajęcia.

Nasi instruktorzy z przyjemnością udzielą wszelkich informacji!

Co potrzeba na pierwszy trening judo?

Początek treningów judo nie wiąże się z kosztem kupna judogi. Na początku treningów potrzebne są:

Jak widać na pierwszy trening judo dla dzieci nie potrzeba zbyt wiele. Wraz z upływem czasu i treningów (do 3 miesięcy stażu) konieczne stanie się kupno judogi. Aby stać się pełnoprawnym członkiem akademii UKS Energetyk Poznań, należy wypełnić deklarację członkowską, która znajduje się na stronie w zakładce Dla rodziców – https://uksenergetyk.pl/deklaracja-czlonkowska