„50 dla UKS Energetyk Poznań”

UKS Energetyk Poznań to nie tylko miejsce, w którym można trenować judo. Przede wszystkim to społeczność, która zmierza w tym samym celu i stawia na rozwój młodych adeptów judo. Z roku na rok staramy się rozwijać klub, a tym samym wszystkich jego członków, dlatego startujemy z projektem „50 dla UKS Energetyk Poznań”.

Na czym polega ten projekt?

Wraz z rozwojem i poprawianiem warunków dla trenujących dzieci koszty stale rosną i z biegiem czasu trudniej jest rozwijać sekcję. Dlatego powstał projekt partnerski, który polega na tym, że 50 przyjaciół wesprze klub w postaci 50 złotych miesięcznie.

Kto może być przyjacielem klub? W zasadzie prawie każdy, od lokalnych firm do osób fizycznych czy rodziców. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój UKS Energetyk Poznań, w tym: wyjazdy naszych zawodników na zawody, seminaria czy obozy sportowe.

Dlaczego akurat 50 złotych?

Ponieważ jest to kwota, która nie obciąży naszych „przyjaciół”, a dzięki niej jesteśmy w stanie zgromadzić 30 000 zł w ciągu roku. W końcu, jak mówi stare porzekadło „w grupie siła”. Oczywiście każdy uczestnik projektu na koniec roku otrzyma szczegółowy plan z informacjami, na co uzyskane środki zostały przeznaczone.

Co oferujemy w zamian?

My również chcemy odpłacić się za dobry uczynek. Dlatego z naszej strony zapewniamy promocję we wszystkich możliwych miejsca, w tym:

• klubowych mediach społecznościowych,
  • stronie www,
  • w trakcie wydarzeń sportowych

W jaki sposób wesprzeć klub?

Chęć pomocy możesz zgłosić telefonicznie lub poprzez adres e-mail. Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt – https://uksenergetyk.pl/kontakt