UKS Energetyk Poznań – Z judo przez życie!

Od 2004 roku przy tworzeniu akademii judo kierujemy się tym hasłem. Bardzo szybko dzięki profesjonalnemu i rozsądnemu podejściu nasz klub zdobył renomę, a także sympatię wśród rodziców. To spowodowało, że od momentu założenia na klubowej macie pojawiło się ponad 600 młodych adeptów judo. Natomiast w chwili obecnej pod okiem naszych mistrzów trenuje ponad 150 dzieci w wieku 5 – 18 lat. Zajęcia prowadzone są w 3 miejscach rozsianych na terenie Poznania.

Prezesem oraz głównym trenerem jest posiadacz czarnych pasów w dwóch dyscyplinach – judo & bjj, Michał Kujawa. Na co dzień w szkoleniu i zarządzaniu klubem wspiera go Adrian Szary, którego przygoda z judo trwa ponad 17 lat.

Zaufaniem obdarzyli nas nie tylko rodzice młodych adeptów judo, ale również liczni partnerzy, którzy regularnie nas wspierają. Do wielu firm i instytucji, na które możemy liczyć należą: Urząd Miasta Poznań, Program Klub, MCS Sumo, Duko, Jump Arena, Uone.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Nasz klub tworzą pasjonaci judo z wieloletnim doświadczeniem trenerskim.

LAT DOŚWIADCZENIA TRENERSKIEGO
LAT SPĘDZONYCH NA MACIE
AKTUALNIE ĆWICZĄCYCH DZIECI
LOKALIZACJE TRENINGÓW

W CZYM JUDO POMOŻE DZIECKU?

Od lat wiadomo, że judo to jeden z najlepszych ogólnorozwojowych sportów dla dziecka. Czynnie przyczynia się do rozwoju w sferze fizycznej i psychicznej. Trener judo to nie tylko instruktor sztuk walki, a przede wszystkim pedagog, którego celem powinno być przekazanie właściwych wartości i wzorców zachowań. Przede wszystkim judo:

kształtuje charakter

uczy kontroli nad agresją

rozwija dziecko fizycznie

poprawia samoocenę

Masz pytanie?

Chcesz wysłać dziecko na treningi judo?