Sobotę 11.04.2026 spędziliśmy na Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Judo w Poznaniu .
Dziesiątka reprezentantów naszego klubu z rocznika 2011-2015 stoczyła wiele emocjonujących walk.
Nasze sukcesy:
1 miejsce
– Weronika Kujawa, Boryczka Gabriela
2 miejsce Tulińska Marika, Wianecka Blanka, Radecki Piotr
3 miejsce
– Duszyńska Antonina, Łuczak Piotr, Liliana Baranowska
5 miejsce – Barczyńska Nadia,
7 miejsce – Mikołajek Paweł
Gratulacje
Jesteśmy z Was Dumni!!!
Wyświetl mniej
